Srdce ženy 2018: kniha, ktorá zaznamenáva rok môjho života

Srdce ženy 2018: kniha, ktorá zaznamenáva rok môjho života

Ráno vstanem, oblečiem sa, umyjem sa, zvládnem milión povinností a idem spať. Na to, aby som ich zvládla efektívnejšie nutne potrebujem diár, ktorý sa stane mojim srdcom.

Byť ženou je úžasné, ale v mnohých prípadoch náročné. Neustále máme na pleciach starosti i radosti, plánujeme, vybavujeme, upratujeme, riešime, podporujeme.

Keď mám veľa vecí v pláne, cítim sa byť frustrovaná, pretože neviem, čo skôr vyriešiť. Na papier si zapisujem zoznam priorít, ktoré si po splnení odškrtávam. Motivujem sa tým. Každý deň je pre mňa výnimočný a takto sa stane ešte výnimočnejším. Ovládne ma pocit pozitívnej produktívnosti.

Vybrať si však diár alebo zápisník, ktorý bude spĺňať všetky moje požiadavky je veľmi ťažké. Čo si vždy všímam a očakávam?

  • Pridaná hodnota. Diár nie je pre mňa len hŕbou pospájaných papierov, ale moja osobná kniha, ktorá ukrýva mnohé tajomstvá. Očakávam od neho preto niečo viac.
  • Motivácia. Do diáru si píšem veľmi rada, ale niekedy sú dni, kedy sa potrebujem namotivovať viac, než obvykle. Práve vtedy potrebujem od neho veľkú pomoc – byť mi oporou.
  • Nielen zobrazenie celého mesiaca, ale potrebujem vidieť aj jednotlivé dni. Tento bod je pre mňa veľmi dôležitý. Často si robím To do list, preto potrebujem pre neho to najaktuálnejšie miesto. Najlepšie aj s dátumom a dňom, aby som presne vedela, čo kedy mám urobiť. Len tak, pre istotu.
  • Priestor na poznámky. Diár mám vždy po ruke, keď si potrebujem niečo zapísať. Je mojim verným priateľom, vďaka ktorému nič nezabudnem.
  • Citáty alebo iný príjemný obsah. Aby bol pre mňa diár osobnejší.
  • Krásny dizajn a veľkosť na mieru. Ako inak, to už nie je želanie, ale nevyhnutnosť.
  • Na trhu som sa poobzerala po diároch, ktoré by sa mi mohli páčiť. Doteraz moje požiadavky na 80 % spĺňali motivačné diáre z firmy I can academy. Tento rok som však našla niečo, čo je vyrobené na to, aby som sa skutočne cítila byť ženou. Srdce ženy.

Mnohí z nás, a platí to najmä pre ženy, túžia po harmónii v živote, po rovnováhe medzi osobným, pracovným životom a časom pre seba. Kľúčom k dosiahnutiu harmónie v živote však nie je snaha uspokojiť všetkých tým, že sa budete snažiť robiť ešte viac vecí naraz. Takéto konanie vytvára presný opak – ešte väčší tlak a stres. A práve preto na to pôjdeme opačne…

V diári Srdce ženy 2018 sa sústredíme na tri oblasti: práca, vzťahy, JA. Postupne, jeden krôčik za druhým, sa budete venovať týmto sféram života. Každý mesiac budete pracovať primárne s jednou oblasťou a vďaka tomu objavíte v priebehu roka nový pocit rovnováhy v súlade so ženským cyklom a silami prírody.

Diár obsahuje okrem klasického zobrazenia celého roka 2018 aj cvičenia a možnosti ako zostaviť svoj rebríček hodnôt, ujasniť si, v ktorej oblasti sa chceme posúvať, či stanoviť si úlohy, ktoré sú pre nás podstatné.

Takže žienky, ak sa ešte stále rozhodujete, aký diár na rok 2018 si zaobstaráte, mrknite sa na tento. Myslím, že vás nesklame.

Momentálne diár používam na aktivitky, ktoré môžem vyplniť už tento rok. Onedlho vám prinesiem aj hlbšiu recenziu s mojim hodnotením. Už teraz však môžem povedať, že bude veľmi pozitívne.

V čom vám diár Srdce ženy 2018 pomôže?

Rovnomerne zamerať pozornosť medzi tri oblasti života: práca, vzťahy, JA.
Naučíte sa fungovať v súlade so ženským cyklom.
Plánovanie podľa cyklov prírody.
Ujasníte si, čo je pre vás každý týždeň dôležité.
Písanie termínov, stretnutí a každodenných poznámok, kde vidíte celý týždeň na dvojstrane v stĺpcoch.
Každý týždeň vás inšpiruje novým citátom. Citáty sme starostlivo vybrali a zoradili podľa tém na daný mesiac.
Vnesiete do života viac vďačnosti a dobrého pocitu za to, čo už teraz máte v oblastiach: práca, vzťahy, JA.
Vytvoríte si ranný rituál, ktorý vám pomôže začať deň pozitívne.
Ujasnite si svoje priority, čo vám pomôže rozhodovať sa a prijímať samú seba.
Zharmonizujete svoju vnútornú ženskú a mužskú stránku, aby ste vedeli využívať obe.
Získate nový pohľad na riadenie času.
Uzdravíte narušené vzťahy.
Uvidíte svojho partnera v novom svetle.
Popracujete na prijímaní mužov.
Získate tipy ako sa obliekať.
Objavíte vlastnosti, ktoré ste si zakázali.
Začnete podnikať kroky pre prijímanie samej seba.


Máte radi diáre? Aký je váš najobľúbenejší? Prečo ich potrebujete vy?

Než sa dočkáte mojej recenzie, objednajte si ho zatiaľ v eshope, aby sme mohli porovnávať názory.

Za diár veľmi pekne ďakujem I can academy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.