Jaji bloguje

Vo svete kníh
Pravidlá súťaže Marcové knihobranie (Miroslava Varáčková a Jaji bloguje)

Pravidlá súťaže Marcové knihobranie (Miroslava Varáčková a Jaji bloguje)

Máte radi knihy? Tak sa zapojte do marcovej súťaže a vyhrajte ich. Podmienky súťaže sa dozviete v článku.

Cieľ súťaže: Podpora čítania na Slovensku a v Česku

Organizátori súťaže: Jaji bloguje a Miroslava Varáčková.

Trvanie sútaže: 1.3.2018 – 31.3.2018 od 00:00 do 23:59

Losovanie hlavnej výhry: 31.3.2018

Podmienky súťaže: Každý deň bude na FB page Miroslavy Varáčkovej uverejnený príspevok so špeciálnou otázkou, ktorá súťažiacim priblíži daného autora alebo vydavateľstvo. Súťažiaci sa budú ďalej riadiť pokynmi v príspevku. Pri ich splnení sú automaticky zapojení do súťaže o dennú výhru. Súťažiaci sa v daný deň môže zúčastniť súťaže iba raz.

Podmienky losovania hlavnej výhry: Do špeciálneho losovania bude zaradený každý súťažiaci, ktorý sa zúčastní aspoň jedného herného kola Marcového knihobrania v dňoch od 1.3. do 30.3.2018. Čím častejšie sa súťažiaci zapojí do Marcového knihobrania, tým má väčšiu šancu vyhrať. Meno výhercu hlavnej ceny bude známe 31.3.2018 o 18:00 na FB page a v udalosti Marcové knihobranie.

Vyhodnotenie súťaže: Výherca bude vylosovaný pomocou programu Random vždy na ďalší deň, vtedy bude výhra ohlásená na FB page a v udalosti Marcové knihobranie.

Doručovacia adresa výhier: Slovensko a Česko

Počas celého trvania súťaže všetky potrebné informácie nájdete u organizátorov FB page  Miroslavy Varáčkovej a FB page Jaji bloguje, prípadne na blogu www.jajibloguje.sk. Špeciálne informácie sa dozviete v priložených odkazoch v každodenných príspevkoch.

Pokiaľ sa výherca do konca týždňa do 23:59 neozve do súkromnej správy s adresou na doručenie, zaniká nárok na výhru. Bude vylosovaný nový výherca.

Odosielanie výhier: Denné výhry odosiela sám autor, bloger alebo vydavateľstvo do dvoch týždňov od vyžrebovania výhercu jeho dni. Hlavnú výhru odosiela Jaji bloguje a Miroslava Varáčková do dvoch týždnov od vyhlásenia výhercu.

Sponzori súťaže:

Marek Zákopčan
Katarína Čavojová
Jana Pronská
Ali Dvořáčková
Slovart – Booklab
Hana Repová
Lucia Braunová
Michaela Zamari
Michaela Mihoková
Jaji bloguje
Adriana Macháčová
Vydavateľstvo Hydra
Zuzana Šulajová
Vydavateľstvo Elist
Michaela Varáčková
Michal Škombár
Zuzana Štelbaská
Kristína Ježovičová
Peter Hoferek
Monika Wurm
Albatros media
Gillerová
Kutišová
Mária Blšáková
Mirka Manáková
Mary Roe
Mark E. Pocha
Miška Hajdúková

 

 

2 comments found

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.