Dnes sa spustil predaj lístkov na Humbook Fest 2018

Dnes sa spustil predaj lístkov na Humbook Fest 2018

Deň D sa neuveriteľne rýchlo blíži. Humbook sa koná už o necelé dva mesiace. Na čo by ste nemali zabudnúť, ak plánujete jeho návštevu?

Ako to rýchlo ubehlo, však? Tento neuveriteľný knižný kolotoč sa začal niekedy začiatkom tohto roka. Nevedela som sa dospať soboty, ktorú strávim v kongresovom centre v Prahe a stretnem sa nielen so super ľuďmi, ale s hlavne s autormi, ktorých poznám len cez písmenká a posty na Instagrame. Už to pre mňa nebudú iba virtuálni ľudia, ale ľudia z mäsa a kostí. No a o necelé dva mesiace je to tu.

Doteraz som vám prinášala informácie o účastí zahraničných autorov alebo môj pohľad na knihy, ktoré napísali. Poďme si povedať k samotnému festival a organizácií niečo viac. K väčšiemu prehľadu vám môže poslúžiť aj infografika, ktorú som si ja osobne vytlačila, aby som na nič nezabudla. Tak poďme na to.

Dôležité odkazy

  • Lístky si môžete zakúpiť na tomto odkaze. Na mieste ich predaj už nebude. V auguste je cena nižšia, potom sa navýši, takže kúpu neodkladajte. Rozdiel medzi základným a VIP vstupom je veľký (vo VIP máte aj vstup na autogramiádu zahraničných autoriek, Humbook tašku, reading copy ešte nevydanej knihy, zápisník, zľavové poukazy od sponzorov a iné drobné darčeky). Lístky sa nedajú vrátiť.

 

  • Kompletný a ucelený program aj s časmi jednotlivých vstupov sa nachádza na oficiálnej stránke festivalu. Keď sa an to tak pozerám, budem potrebovať Hermionin časovrat, pretože skutočne neviem, ako to všetko stihnem (smiech). Na aký bod programu sa najviac tešíte vy?

 

  • Všetky dôležité informácie ako kde nájdete kongresák, či si môžete so sebou vziať jedlo, kam môžete dať veci a kto sa bude starať o našu bezpečnosť počas akcie nájdete tu. Určite si FAQ prečítajte pred tým, než sa 6.10. uvidíme v Prahe.

S kým sa tam vidím? Na koho alebo čo sa tešíte najviac? 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.