Jaji bloguje

Vo svete kníh
Vytvorila som si vlastný fotoobraz. Rýchlo a jednoducho

Vytvorila som si vlastný fotoobraz. Rýchlo a jednoducho

Saal Digital mi dal možnosť vyvoriť si vlastný fotoobraz. Skúsenosť, ktorá mi dala opäť veľa. A to nemám na myslí len. Aký je môj názor?

S vytvorením vlastného fotoobrazu nemám veľa skúseností, ale viem, že už môžem porovnávať. Pamätám si, ako som pred nejakým časom priateľovi objednávala fotoobraz k Vianociam s našou fotografiou. Do konktaktného formulára na nie veľký formát som nahrala vlastnú fotografiu. Nemala som overenie, či kvalita fotografie je dostačujúca na tento druh prezentu. Po odoslaní objednávky som nemala možnosť navoliť si ako chcem platiť. Nevadí, veď zaplatím kuriérovi. Vybavenie objednávky trvalo viac ako dva týždne. Kuriér mi volal asi hodinu pred odovzdaním objednávky a cena dopravy nebola zahrnutá v cene fotoobrazu, o čom som sa dozvedela až pri platbe za tovar. Vtedy som sa nad touto situáciou nezamýšľala, mala som čo som chcela, v dobrej kvalite. Darček priateľa potešil.

Program spoločnosti Saal Digital
Program spoločnosti Saal Digital

 

Nedávno som mala možnosť vyskúšať si služby spoločnosti Saal Digital, konkrétne vytvorenie fotoobrazu. Už v minulosti som mala možnosť vyskúšať ich produkty, preto som ich program mala stiahnutý v počítači. Program je veľmi jednoduchý, ľahko ovládateľný. Nestalo by sa mi, že by som niečo nevedela nájsť alebo niečomu nerozumela, hoci som ho otvorila iba po druhý krát.

V menu a jednotlivých položkách sa pohybujete podľa toho, aký produkt si chcete objednať.

Nastavenia programu ma šikovno navigovali, aká fotografia by bola pre obraz vhodná, aby bola zachovaná maximálna kvalita. Dobrá rada pre všetkých, facebook kazí kvalitu fotografií. Ak chcete použiť zábery, ktoré máte zálohované iba vo vašom profile, dobre sa rozhodnite, či to chcete risknúť. Nechajte si od programu poradiť, ak sa vám objaví hláška, že vaša fotografia je v nevyhovujúcej kvalite.

Program spoločnosti Saal Digital
Program spoločnosti Saal Digital

 

Keď mi obraz prišiel domov, bola som odcestovaná, preto som na výsledok musela chvíľu počkať. Moje postrehy?

 1. Klasicky nadštandartný servis a starostlivosť o zákazníka.
 2. Fotoobraz za prijateľnú cenu pre zákazníkov.
 3. Obraz je kvalitný (dokonca aj mačka na ňom prespí celú noc, keď ešte neviete, kam ho zavesíte a nič sa mu nestane).

 

Fotoobraz od spoločnosti Saal Digital

Nevýhoda? Predsa len, vždy sa nájdu situácie alebo aspekty, s ktorými nemôžeme byť úplne spokokní.

 1. Už mám od Saal Digital doma dva produkty a myslím si, že nikdy nebudem mať dosť. Pomaly sa obzerám už po ďalších. Tu pociťuje nevýhodu najmä moja izba.
 2. Vzhľadom preto, že Saal Digital nie je slovenská firma a ani tu nemá pobočku, cena dopravy produktov môže byť trochu vyššia. Avšak neuberá to na kvalite a dobrej starostlivosti o zákazníka či už zo strany firmy alebo dodávateľskej spoločnosti.
Instagramový profil Jaji bloguje s fotoobrazom od Saal Digital
Instagramový profil Jaji bloguje s fotoobrazom od Saal Digital

 

Ďakujem spoločnosti Saal Digital za venovanie kupónu, za ktorý som si mohla vytvoriť vlastný fotoobraz.

 

2 comments found

  1. Ďakujem veľmi pekne!

   Hej, dnes ide všetko jednoducho a skutočne z pohodlia domova. Iba musím v tom domove na to nájsť miesto, lebo som si objednala veľký formát a hoci som vedela rozmery, ten formát ma prekvapil 😀

   Maj sa pekne, J.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.