Zdroj: Jana Paveleková

Ahojte priatelia!

Dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Jana, ale kamaráti ma oslovujú Jaji.

Myšlienka založiť blog vo mne vznikla už dávno. Kedysi som sa venovala písaniu fantasy a fan fikcie zo sveta Harryho Pottera (mojimi obľúbenými postavami boli mladí Záškodníci, najmä ťažký osud Siriusa Blacka). Po dlhej odmlke, kedy som publikovala hlavne v školských časopisoch, som sa opäť vrátila do online sveta.

Tento blog neberiem ako klasický internetový denníček a ani ako čistý marketingový nástroj. Vznikol preto, pretože mojou vášňou je písanie a fotografovanie. Ak k tomu primyslíme aj cestovanie a čítanie kníh, vzniká nám táto čarovná kombinácia, ktorej sa venujem aktívne už takmer rok. (ak nerátame strávené roky písaním predtým).

S partnerom vo Viedni. Zdroj: Jaji bloguje
S partnerom vo Viedni. Zdroj: Jaji bloguje

 

Ako som už spomínala, milujem cestovanie a čítanie kníh. Najlepšia kombinácia je oboje naraz, takže ma vo vlaku môžete vidieť väčšinou s nosom ponoreným v zaujímavom  príbehu. Nie je to preto, že by som si neužívala krajinu alebo ľudí okolo. Napĺňa ma šťastím, keď zavriem knihu a pohľadom pozriem, koľko strán už som prečítala. Preto využívam každú možnú chvíľu na to, aby som unikla z reality.

Veľmi rada ešte fotografujem – najmä prírodu či architektúru. Milujem značku Nikon, preto už som hrdým vlastníkom v poradí druhej zrkadlovky, na ktorú nedám dopustiť. K mojej technologickej výbave sa pridal ešte Samsung A5. Nič mi nebráni, aby som svoje najlepšie okamžiky zvečňovala pre zachovanie tých najkrajších spomienok. Preto, ak sa ma niekto opýta čo je pre mňa najväčším darom okrem rodiny, pravých priateľov a zdravia, odpoviem zážitok. Hmotných vecí máme okolo mnoho, ale spomienky sú to, čo nám nikdy nikto nemôže vziať.

S partnerom v Banskej Štiavnici. Zdroj: Jaji bloguje
S partnerom v Banskej Štiavnici. Zdroj: Jaji bloguje

 

Milujem školu, ktorú navštevujem. Áno, som hrdá na to, že som študentkou UCM FMK a nedám na ňu dopustiť. Vďaka marketingovej komunikácií sa mi otvorili nové možností, za čo som nesmierne vďačná. Tento rok ma čakajú bakalárske štátnice. Ak vás zaujíma, prečo budem mať (mám) 25 a som ešte len tretiačka, je to tým, že som vyštudovaná zdravotná sestra. Štúdium všeobecnej sestry trvá sedem rokov. Toto poslanie aktívne využívam doteraz a príprava naň mi dala mnohé.

Teraz sa po kariérnej stránke venujem najmä blogu a marketingovej činnosti v online a offline svete.

Užhorod/ Ukrajina. Zdroj: Jaji bloguje
Užhorod/ Ukrajina. Zdroj: Jaji bloguje

 

Ak by ste sa o mne chceli dozvedieť niečo viac, neváhajte a pokojne ma kontaktujte!

Moje malé veľké úspechy. Zdroj: Jaji bloguje
Moje malé veľké úspechy. Zdroj: Jaji bloguje

„Skutočnú hodnotu človeka poznáme podľa toho, ako sa správa k niekomu, kto pre neho nemôže celkom nič urobiť.“

(Samuel Johnson)

Menšia ukážka toho, čo som v poslednom čase mohla zažiť, čo si nesmierne vážim.