Jaji odporúča

Okrem kníh rada čítam skvelé blogy, ktoré ma neustále inšpirujú. Každý jeden z nich je pre mňa kúsok skladačky, ktorá spoločne dáva zmysel. Aké blogy rada navštevujem a prečo by ste sa na ne mali pozrieť vy?


Luke má veľmi zaujímavý knižný blog. V prvom rade zaujme ako muž medzi ženami blogerkami z knižnej komunity ( 😀 ), ale aj iným pohľadom na vec, kedy vám objektívne priblíži zaujímavú literatúru, ktorú jednoducho milujeme.

Jeho články sa výborne čítajú a aj vďaka nim sa rozhodujem, či kniha stojí za prečítanie. Takže ak hľadáte novú krv a inšpiráciu v našej knižnej komunite, mrknite sa na librum.sk. Som zvedavá na Váš názor! Vo vizitke som vám uviedla všetky nástroje, vďaka ktorým sa k Lukášovi dostanete tak blízko, ako len chcete :).


V roku 1440 sa pre nás knihomoľov stalo niečo výnimočné. Vznikla kníhtlač. Vedeli by ste si tipnúť, koľko kníh bolo napísaných a vytlačených doteraz? Google Books prišiel s číslom 134 021 533 unikátnych kníh. Verte, že ich je ale omnoho viac. Vedeli by ste si prečítať, že všetky tie knihy prečítate? Ani jeden ľudský život by na to nestačil a práve preto je tu Knihomola!

Na prepracovanom webe nájdete zoznam zaujímavých blogerov a recenzií na knihy, ktoré sa oplatí prečítať. Túžite po nejakej knihe, ale neviete, či bude stáť za to? S Knihomolou je to jednoduché. Vyhľadáte si ju, porovnáte názory blogerov a rozhotnete sa. Aj preto mám tento web rada a čo je ešte lepšie, nájdete tam databázu aj mojich recenzií.